



Dziś na zalewie Jeżewo odbyły się Spiningowe Mistrzostwa Rejonu XIII
Zawody rozpoczęły się o godzinie ósmej, pogoda piękna, ciepło, sucho, jedynym mankamentem mógł być jedynie niski stan wody. Wędkarze jednak gotowi ,wodery, butospodnie i obmyślona strategia na cztery godziny, tak rozpoczęły się dzisiejsze mistrzostwa. Do rywalizacji stanęło czternastu zawodników z kół Borek , Gostyń i Osieczna.
Ryby dopisywały, jednak nie całkiem takie jakich oczekiwano. Szczupaki i sandacze okazały się zbyt małe, dlatego do siatek trafiały wyłącznie okonie.
Po podliczeniu wyników okazało się że zwycięscą zawodów i Mistrzem Rejonu został Kurasiak Piotr odbiegając od pozostałych wędkarzy o ponad dwa tysiące punktów.
Kolejną niespodzianką, choć bardzo miłą był fakt iż wędkarze z Gostynia położyli na deski kolegów z przyściennych kół zdobywając cztery pierwsze miejsca. Z całą powagą towarzyszącą relacjonowaniu takich zawodów mogę powiedzieć że Gostyń pokazał dzisiaj jak należy wędkować.