Mistrz Sekcji Kormoran

W sobotę 31 sierpnia 2013r. na stawie przy ul. Wrocławskiej rozegrano II Turę Zawodów o Tytuł Mistrza Sekcji Kormoran. Tym razem do wspólnej rywalizacji stanęło 20 zawodników. Po zaciętej walce wyniki z obu tur zostały podsumowane wyłaniając Mistrza Sekcji, którym został Stefan Paterek zdobywając 4 punkty. Na drugim miejscu uplasował się Stefan Zaremba – 9 punktów a na trzecim Stanisław Kurasiak – 10 punktów.

Galeria

This entry was posted in aktualności and tagged , . Bookmark the permalink.

6 Responses to Mistrz Sekcji Kormoran

 1. hi says:

  Proszę. Startujcie w kolejnych wyborach, wygrajcie je i rządźcie! Wtedy będziecie mogli zajmować się głupotami takimi jak nieprawidłowe nazwy, użeranie się ze sobą, krytykowanie. Nikt na siłę Was w Związku nie trzyma.

 2. brawo says:

  no wlaśnie-popieram

 3. do P.Przew. says:

  przyjeżdżam z delegacji i co widzę przewodniczący tłumaczy się jak dziecko. Nie o,, żarcie,, tu chodzi bo i tak każdy uczestnik na nie płaci ani nagrody lecz o prestiż bo kto będzie reprezentował? w przyszłym roku Koło czy Sekcje albo tą dziwną nazwę,, wędkarzy z Gostynia..–członkowie zarządu?– NAZWA TA BARDZIEJ PASUJE DLA BEZDOMNYCH Z GOSTYNIA ale nie oto chodzi- wystarczyło nadac range wyznaczyc miejsce i termin i został by wyłoniony mistrz który by mógł reprezentowac godnie Gostyń.I prosze nie pisac złośliwie PANOM organizowac zawody a wędkarzom bo to im się należy jak psu buda na zime (OCIEPLONA).A co do wspierania koła i innych organizacji to popieram i chwała za wspólny język- należy sobie pomagac. grzecznie pozdrawiam

 4. PRZEWODNICZĄCY says:

  DO KOMENTARZY
  Kibic-wędkarz kani, czł.- pzw,,kani-gostyń,,
  Widzę, że trzeba kolegów uświadomić. Sekcja Kania nie powstała po to by organizować panom zawody tylko po to by wędkarze z Gostynia mogli taniej płacić za zezwolenia Okręgu Poznań. Tylko po to powstała Sekcja, która z odpisu z waszych składek otrzymanych z Poznania, wspomaga Koło Gostyń.Które przy 19 członkach i niecałych 300 zł odpisu z składek z Leszna w tym roku nie mogłoby zorganizować tylu zawodów ile wspólnie zorganizowaliśmy. Wędkarze Sekcji brali także udział w zawodach organizowanych przez koło Borek.
  A zamiast wypisywać głupoty i tracić czas zapraszamy w pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 18 oo do klubu Koła i trochę swojego wolnego czasu poświęć na zorganizowanie przyjemności innym wędkarzom. 13 Października organizujemy zawody OPEN pomożecie.
  Chyba, że zależy wam tylko na nagrodach i żarciu jakie było w KORMORANIE ??? (i tam Sekcja też dołożyła ponieważ są tam jej członkowie)

 5. lukasz says:

  popieram ten komentarz

 6. czł.- pzw,,kani-gostyń,, says:

  Gratulacje dla sekcji KORMORAN i zwycięzcą jak co roku piękne nagrody i zakonczenie.Myślę że za przykładem ,,KORMORANA,,-powinna iśc sekcja PZW KANIA-GOSTYŃ i zorganizowac takie zawody o mistrza sekcji .Tak Kol. Przew.W.OLSZEWSKI czas pomyślec o takich zawodach-jeszcze nie jest za pózno. No bo jak to- największa sekcja w POLSCE i nie ma mistrza? Coś chyba nie tak prawda?Proszę mi wierzyc wielu wędkarzy czeka na takie zawody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełnij działanie (zabezpieczenie antyspamowe) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.