Zawody kończące sezon „OPEN-2015”

DSCN2285 (3)Dnia  25.10.2015  nasze Koło zawodami ,,OPEN-2015” zamknęło tegoroczny sezon wędkarski. Miejscem spotkania była rzeka Warta i jej starorzecza w miejscowości Trzykolne Młyny. W zawodach uczestniczyło 34 zawodników w tym 25 seniorów, 2 kobiety i 7 juniorów. Pogoda dopisała niektórzy zawodnicy stawili się w towarzystwie całych rodzin. Nie zabrakło bogatego zaopatrzenia, był tradycyjny posiłek, było także wiele smakołyków co sprawiło, że z zawodów wyszedł udany piknik rodzinny.

Zwycięzcą zawodów został Juskowiak Sylwester łapiąc 6040g ryb, drugim był Skołozdrzych Andrzej z największym szczupakiem zawodów a trzecim Kwita Sebastian z największym leszczem.

Przy okazji  zakończenia sezonu Koło zorganizowało również zawody dla Szkółki Wędkarskiej.   Na starcie stawiło się  7 zawodników demonstrując w praktyce umiejętności i wiedzę nabytą podczas tegorocznych zajęć. Zwycięzcą rywalizacji wychowanków szkółki został Wachowiak Michał z wynikiem 1880g, drugim był Kopeć Tomasz 1800g, trzecim Szabel Konrad 1280g, czwartym Michalak Wojtek, piątym Turz Marcin.

Zawody odbyły się w miłej, wesołej i przede wszystkim koleżeńskiej atmosferze a zwyczajowy posiłek tym razem nie tyle zakończył zawody co rozbudził oczekiwanie na następne spotkanie.

Zarząd Koła  178 Gostyń

Galeria

This entry was posted in aktualności. Bookmark the permalink.

3 Responses to Zawody kończące sezon „OPEN-2015”

  1. członek says:

    Piotr wróć do podstawówki pisze wyraźnie że gram a nie ton

  2. Tomek says:

    Widać że PZW Poznań dba o zarybienia od kilkunastu lat, wyniki mówią same za siebie jak Poznań gospodarzy. No…. na takie zawody warto pojechać a nie tam gdzie się łowi po 5-7 kg ryb. Pytanie do organizatora zawodów…? Czym ważyliście te ryby bo tą małą wagą co widać na zdjęciu to chyba z tydzień zeszło, w sumie racja zawody odbyły się 25.10 a wyniki podano odrazu 2.11. więc by się zgadzało że tydzień ważyli…:)

  3. Piotr says:

    To musiały brać konkretne rybki jak zwyciężca złapał ponad 6 ton ryby :))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uzupełnij działanie (zabezpieczenie antyspamowe) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.