Zawody kończące sezon „OPEN-2015”

DSCN2285 (3)Dnia  25.10.2015  nasze Koło zawodami ,,OPEN-2015” zamknęło tegoroczny sezon wędkarski. Miejscem spotkania była rzeka Warta i jej starorzecza w miejscowości Trzykolne Młyny. W zawodach uczestniczyło 34 zawodników w tym 25 seniorów, 2 kobiety i 7 juniorów. Pogoda dopisała niektórzy zawodnicy stawili się w towarzystwie całych rodzin. Nie zabrakło bogatego zaopatrzenia, był tradycyjny posiłek, było także wiele smakołyków co sprawiło, że z zawodów wyszedł udany piknik rodzinny.

Zwycięzcą zawodów został Juskowiak Sylwester łapiąc 6040g ryb, drugim był Skołozdrzych Andrzej z największym szczupakiem zawodów a trzecim Kwita Sebastian z największym leszczem.

Przy okazji  zakończenia sezonu Koło zorganizowało również zawody dla Szkółki Wędkarskiej.   Na starcie stawiło się  7 zawodników demonstrując w praktyce umiejętności i wiedzę nabytą podczas tegorocznych zajęć. Zwycięzcą rywalizacji wychowanków szkółki został Wachowiak Michał z wynikiem 1880g, drugim był Kopeć Tomasz 1800g, trzecim Szabel Konrad 1280g, czwartym Michalak Wojtek, piątym Turz Marcin.

Zawody odbyły się w miłej, wesołej i przede wszystkim koleżeńskiej atmosferze a zwyczajowy posiłek tym razem nie tyle zakończył zawody co rozbudził oczekiwanie na następne spotkanie.

Zarząd Koła  178 Gostyń

Galeria

This entry was posted in aktualności. Bookmark the permalink.

3 Responses to Zawody kończące sezon „OPEN-2015”