Zawody Podlodowe – Żelazno

Zarząd Koła PZW Gostyń nr 178 dnia 31 stycznia 2016r. organizuje Zawody Podlodowe na jeziorze Żelazno. Wyjazd autokarem o godz. 8:00 z parkingu przy Bricomarche, ul Poznańska. Wpisowe 15 zł w sklepie KAMA oś. Gawrony.

Tel kontaktowy:
Zdzisław Kurasiak
601-839-520

REGULAMIN ZAWODÓW PODLODOWYCH
Miejsce : Jezioro Żelazno
Data: 31.01.2016
Przebieg zawodów:

8:30 – zbiórka
8:40 – losowanie stanowisk i odczytanie regulaminu
9:00 – rozejście się na stanowiska
9:30 – 13:00 łowienie
13:00 – 13:20 ważenie ryb
13:20 – 14:00 ogłoszenie wyników zawodów, wręczenie nagród oraz ciepły posiłek i zakończenie.

Teren zawodów i stanowisk zostanie oznaczony w sposób widoczny i trwały. Do zawodów zostaną dopuszczone tylko osoby dorosłe, posiadające wykupione zezwolenie na rok 2016. Organizator dopuszcza łowienie na 1 wędkę metodą na mormyszkę lub spławik. Ryby do ważenie powinny być dostarczone żywe ( WIADRO OBOWIĄZKOWE do przetrzymywania ryb ). Ryby łowimy zgodnie z regulaminem PZW. Ze względów bezpieczeństwa, podczas rozgrywania zawodów obowiązuje zakaz przebywania osób postronnych w obszarze wędkowania za wyjątkiem sędziów.

BEZWZGLĘDNY ZAKAZ SPOŻYWANIA NAPOJÓW ALKOHOLOWYCH W CZASIE ZAWODÓW:) !!!!!!!

UWAGA!!!!
Każdy z zawodników jest zobowiązany do maksymalnej ostrożności oraz zabrania linki asekuracyjnej około 15 metrów.

W razie niekorzystnych warunków pogodowych lub zagrażających zdrowiu lub życiu zawodników organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania zawodów o czym poinformuje w komunikacie na stronie internetowej i sklepie KAMA.

This entry was posted in aktualności. Bookmark the permalink.

4 Responses to Zawody Podlodowe – Żelazno

 1. Piotr says:

  Wolny widać jak jesteś do informowany ale ok tez sie zgadam ze 15zł to za dużo! powiem tak gówno jesz i to samo wiesz!!!!! Po pierwsze nie Kapitanat sportowy ustala wpisowego!Po drugie Kapitanat sportowy nie zapotrzebowuje autobusu! Wg mnie to jedz nawet rowerem ewentualnie sankami jak się snieg utrzyma do końca miesiąca na zawody a jak Ci się nie podoba coś jeszcze to mnie pocałuj w 4 litery:-) dlaczego na zabraniu nie zabrałeś głosu był temat wpisowego na zawody! A co do frekwencji na zawodach to i tak są Ci sami zawsze bo takiemu koziemu bobowi jak Ty nie idzie dogodzić bo albo nagrody za słabe albo by chcial za ostatnie miejsce paczkę haczyków co to caritas bo mu sie należy co to caritas? albo regulamin mu się nie podoba albo wpisowe i tak w koło.Chcesz przyjdź na zebranie i powiedz co Ci się nie podoba rozwiążemy problem.

 2. Neutralny says:

  A jak by nic nie zostało to byś wędkarzu drogi pisał gdzie są nasze pieniądze, żal mi takich ludzi jak ty. Pytanie po co przyszedłeś na zebranie skoro nie brałeś w nim aktywnego udziału miałeś okazje zapytać dlaczego zostały pieniądze a nie teraz zarzucać komuś jakieś jakieś aluzje.

 3. wolny says:

  kolego Kurasiak dobrze się czujesz??tysiące zł w kole a TY haracz pobierasz od wędkarzy !! A potem narzekacie że frekwencja mała na zawodach . Komu potrzebny ten autobus jeżeli to jezioro jest 14km od Gostynia coo?? I jeszcze zbiórka przy BRIKO to jak ja mieszkam na peryferiach Gostynia mam-PRAWIE- taką samą odległość do Żelazna jak do Briko i też mam placić 15zł? to ja olał te zawody!!!— POWARIOWALIŚCIE CZY COO?? PREZES za rok wybory a TY od początku roku pozwalasz na takie numery!!!

 4. wędkarz says:

  15zł zawodyy?!! –10 zł na potrzeby Koła jakie potrzeby ma koło? od razu trza było ogłosic potrzeby ZARZĄDU KOŁA!! bo jeśli faktycznie koła to rozumiem że te pieniążki są na potrzeby CZŁONKÓW KOŁA i miedzy innymi na opłaty choćby autobusu. A ZARZĄD się chwali że tyle tysięcy złotych zostało na koniec roku- pytam się jeszcze raz po co i dla kogo te tysiące. A może autobus chcecie kupić no to wtedy nie 10zł a 20zl bo dojdą potrzeby paliwowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uzupełnij działanie (zabezpieczenie antyspamowe) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.