Zmiany w terminarzu zawodów

termzawInformujemy, iż zmianie uległ termin oraz miejsce Zawodów dla Seniorów. Zawody odbędą się tydzień wcześniej tj. w dniu 14 lipca 2013r. na zbiorniku w Jeżewie. Wyjazd autokarem z ulicy Zielonej. Serdecznie przepraszamy za zmianę terminu.

This entry was posted in aktualności and tagged . Bookmark the permalink.

2 Responses to Zmiany w terminarzu zawodów

  1. Organizator says:

    DROGI SENIORZE PO 60CE Organizator nie musi się tłumaczyć nikomu, dlaczego zmienia termin i miejsce imprezy może być ku temu kilka powodów .Ale lepiej będzie się łowiło na czystej przestrzeni niż w Cichowie w krzakach. Dalej, wystarczy przejść się do gablot Koła gdzie na ogłoszeniu dużymi literami jest wszystko opisane, kto, kiedy, gdzie ,za ile ,o której. A co do seniorów jeśli zapewnisz frekwencje na zawodach , będziemy organizować zawody dla seniorów po 80 ce.

  2. senior po60ce says:

    DRODZY KOLEDZY ORGANIZATORZY!! jeżeli już musiała byc zmiana terminu i miejsca zawodów to należy opisac powód -można było też napisac godz. wyjazdu .dalej- należało opisac-określic wiek seniora rocznikiem -bo w kategorii senior może startowac wędkarz który ukończył 17l i 80l i ma stosowne dokumenyt-pytanie jakie ma szanse ten starszy Pan 80tni? myślę że rocznik 1955 będzie adekwatnym rocznikiem patrząc statystycznie na wiek wędkarzy naszej sekcji KANI-GOSTYŃ a tak naprawde to seniorem jest się dopiero na emeryturze. I nie róbmy parodii że senior zaczyna się od 50tki wymyślili to ci co w tamtych czasach byli w Zarządzie Koła i mieli ledwo 50l-czas na zmiany PREZESIE-nie zgrzeszysz jak zrobisz od 60tki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uzupełnij działanie (zabezpieczenie antyspamowe) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.