Dzień Dziecka 2014

Dnia 1 czerwca 2014r. na stawie Sekcji Kormoran odbyła się impreza z okazji DNIA DZIECKA zorganizowana przez Koło wędkarskie w Gostyniu.

W imprezie uczestniczyło 105 dzieci z Gmin Gostyń i Piaski oraz ościennych Powiatów. Uczestnicy imprezy konkurowali z sobą w różnych konkursach zręcznościowych, sprawnościowych oraz w zawodach wędkarskich.  Najmłodsi zawodnicy niejednokrotnie wspomagani byli przez rodziców, którzy  bardzo gorąco zachęcali ich do rywalizacji. Na uczestników czekało sporo nagród ufundowanych przez sponsorów, bez których nie udałoby się zorganizować imprezy w takiej formie. Organizatorzy pragną również podziękować firmom i Paniom z salonu fryzjerskiego za pomoc w zabawianiu i upiększaniu naszych najmłodszych pupilków.

Wędkarski Dzień Dziecka zaszczycili swą obecnością Starosta Gostyński – Robert Marcinkowski, Burmistrz Gostynia – Jerzy Kulak, Wójt Gminy Piaski – Zenon Norman, Prezes Zarządu Okręgu do spraw młodzieży – kol. Andrzej Lebiotkowski oraz niektórzy sponsorzy.

Zarząd Koła pragnie tą drogą podziękować również Panią które dbały o poczęstunek dla zawodników i ich opiekunów, oraz wszystkim sponsorom:

Vibo Sp. z o. o. Bricomarche, Małgorzata Łakoma ,,SKUREX’’, Agnieszka i Marcin Nowaccy, Delikatesy Górna Glinkowscy, Salon Fryzjerski ,,MARZENA’’, MRÓWKA, Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu, Marcin Domachowski z synem – KŁADY, Piotr Gruchot i Grzegorz Wojtkowiak Bogusławki BRYCZKI, Wolni Jeźdzcy ,,Piaski’’, Piekarnie Marszałek, Ciążyński, Olszowy, Firma ogólnobudowlana CZ. Domachowski, Przetwórnia Pudliszki, Salon Wędkarski ,,Maniak’’ Gostyń,  ,,KAMA’’ Gawrony, Gostyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Osiedlowa Świetlica Górna, Starostwo Powiatowe Gostyń, Urząd MiG Gostyń, Urząd MiG Piaski, PZW ZO Poznań.

Zarząd Koła

Galeria

This entry was posted in aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.