II Tura Mistrzostw Koła za nami

Zawodnicy zebrali się o godzinie 7:00, po czym nastąpiło odczytanie regulaminu zawodów oraz losowanie stanowisk. Po czterech godzinach wędkowania podliczono wyniki. Zwycięzcą II tury został Sworowski Cyprian, 2. miejsce zajął Czyżewski Jakub z taką samą liczbą punktów sektorowych, 3. miejsce zajął Karczyński Daniel z 2. punktami sektorowymi. Wśród juniorów, których przybyło tylko trzech, zwyciężył Szefer Mikołaj z wagą 5,260 kg, 2. miejsce wywalczył Michalak Wojtek z wagą 3,280 kg, a 3. był Turz Marcin z wagą 2,600 kg.

Po podliczeniu cząstkowych wyników Mistrzostw Koła na rok 2016 w kategorii spławik
1. miejsce wśród seniorów z dwoma punktami sektorowymi zdobył Czyżewski Jakub
2. miejsce wśród seniorów z czterema punktami sektorowymi zdobył Sworowski Cyprian
3. miejsce przy równej liczbie punktów zdobytych przez trzech zawodników wywalczył: Juskowiak Sylwester z pięcioma punktami sektorowymi, ale większą wagą 15,040 kg
4. miejsce z pięcioma punktami sektorowymi zdobył Adam Kasza z wagą 14,060 kg
5. miejsce także z pięcioma punktami sektorowymi zdobył Andrzej Poprawa z wagą 10,540 kg

Wśród juniorów pod nieobecność dwóch liderów po I turze zawodów Mistrzem został Michalak Wojtek, który miał tyle samo punktów sektorowych (5) z Wachowiakiem Michałem, ale tutaj także zadecydowała waga ryb, Wojtek Michalak miał 6,140 kg, a Michał Wachowiak 4,120 kg. O 3. miejscu w zawodach juniorskich także zadecydowała waga złowionych ryb na korzyść Szefera Mikołaja, który miał 6 punktów sektorowych, a wagę 6,660 kg, 4. miejsce wywalczył Kopeć Tomek z 6 punktami sektorowymi, a wagą 3,520 kg.

This entry was posted in aktualności. Bookmark the permalink.