Podlodowe rozegrane – relacja

Tegoroczna zima zaskoczyła nie tylko drogowców. Pozytywnie zaskoczyła też wędkarzy naszego Koła, po trudach zmagań z pogodą w latach poprzednich udało się nam w końcu przeprowadzić zawody podlodowe.

22 stycznia na jeziorze Żelazno spotkali się wędkarze z Gostynia.Pogoda można powiedzieć idealna, temperatura bliska zeru stopni, słonecznie i bezwietrznie. Do rywalizacji stanęło dwudziestu jeden zawodników. Jedynym mankamentem był nagły spadek ciśnienia, co w połączeniu w wysoką presją dużej liczby wędkarzy na małym skrawku jeziora, przedłożyło się na niewielką ilość brań.

W wywierconych otworach pierwsze pojawiły się płotki, po nich zameldowało się jeszcze kilka okoni. Mimo małej ilości ryb zawody odbyły się w radosnej atmosferze. Dopełnieniem był pyszny żurek, przy którym można było porozmawiać o pierwszych zawodach jak i o planach na następne. Tradycyjnie zawody zakończono ogłoszeniem wyników i rozdaniem nagród.

Z tego miejsca zapraszam wędkarzy naszego Koła, którzy nie brali jeszcze udziału w tego typu imprezach. Spróbujcie – Warto! Kolejne zawody 5 Lutego.

Poniżej wyniki zawodów.

This entry was posted in aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.