Sprzątanie w Cichowie

sprzątani cichowoPolski Związek Wędkarski Koło PZW nr 178 Gostyń organizuje w dniu 7 marca 2015r. nad jeziorem Cichowo akcję sprzątania i odnawiania stanowisk wędkarskich.Organizator zapewnia dojazd autokarem. Zbiórka uczestników o godzinie 8:30 na ulicy Zielonej. Po pracach porządkowych przewidziany jest posiłek regeneracyjny. Prosimy o zabranie ze sobą w miarę możliwości siekier, sekatorów, pił, itd.

Zapraszamy.

This entry was posted in aktualności and tagged , . Bookmark the permalink.

7 Responses to Sprzątanie w Cichowie

 1. do rolnika says:

  Rolniku coś mi się wydaje, że należysz do naszego koła!

 2. rolnik says:

  Może mi słoma z butów wystaje ale swoją kulturę mam i na forum nikogo nie obrażam tylko koło informuje jakie może ponieść konsekwencje za wycinkę a nie deptanie trawy

 3. wędkarz says:

  Żal mi cię konfituro rolnik od siedmiu boleści weź się lepiej zapoznaj z prawem a nie ludzi straszysz o jakiejś odpowiedzialności w dupie byłeś gówno widziałeś gówno wiesz. Chyba ty będziesz karał ludzi widłami tylko uważaj żebyś się nie potknął o te gałązki i krzaczki i do wody nie wpadł

 4. Marek says:

  Jakis konfident sie odezwal, sprawia ci przyjemnosc donoszenie i straszenie, teskonota za PRL co? Straszyc to sobie moze ….

 5. łowca says:

  No i uważajcie , żeby trawy nie podeptać , bo strach pomyśleć co nam zrobią 🙂

 6. Littel says:

  Typowy ,,rolnik,, aby słoma ci wystaje z butów.

 7. rolnik says:

  UWAGA; uprzejmie informuje że o sprzątaniu 7.03.2015r jez.Cichowo został poinformowany drogą elektroniczną Wydział Gospodarki Rolnej i Ochrony Środowiska w Kościanie związku z powyższym choćby jedno drzewko lub gałązka zostanie ścięta .KOŁO 178 GOSTYŃ. i uczestnicy tego zdarzenia zostaną podciągnięci do odpowiedzialności karnej-( z przypisaniem ubiegłorocznej wycince drzew krzewów i trzciny )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełnij działanie (zabezpieczenie antyspamowe) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.